ברית מילה מעלה ב- 46% את הסיכוי ללקות באוטיזם

מחקר חדש בדנמרק חושף, ברית המילה מעלה ב- 46%, את הסיכוי ללקות באוטיזם.


במחקר שעקב אחרי חייהם של 342,877 ילדים שנולדו בדנמרק בין השנים 1994 ל -2003, גילו החוקרים שלבנים נימולים, יש סיכויים גבוהים יותר מאשר בנים שלמים, לפתח הפרעת ספקטרום האוטיזם.


תרגום לעברית

למאמר המקורי


תינוק בוכה
המחקר , שפורסם בכתב העת של האגודה המלכותית לרפואה בינואר 2015, נערך על ידי פרופ 'מורטן פריש בשיתוף עם סטטיסטיקאי יעקב סימונסן לעבר Institut Statens סרום בדנמרק. על ידי בדיקת הסטטיסטיקה הרפואית הלאומית,  וניתוח מעמיק של המידע. חוקרים גילו כי היו כמעט פי שניים בנים דנים, שלקו באוטיזם מתחת לגיל 5 שנימולו, בהשוואה לאלו שלא נימולו.

איך ברית מילה גורמת לאוטיזם?

המנגנון שבאמצעותו מילה גורמת לאוטיזם, לא הובהר על ידי מחקר זה. אבל פרופ 'פריש אומר, שסביר להניח שהתופעה נגרמת, בשל הכאבים העזים שחווים התינוקות במהלך הברית. הוא ממשיך ומסביר, כי מומלץ לפחות להשתמש בהרדמה מקומית, בצורה של קרם קסם אמלה, כדי לאלחש את הפין כהכנה למילה, ואז כאב יהיה פחות אינטנסיבי.
"אין לנו הסבר, אבל הכאב של הילד הקטן, יכול להיות משמעותי להתפתחות מאוחרת יותר של אוטיזם", אומר פריש.
לדברי ד"ר פול תומאס, "יש בדגדגן 8,000 קצוות עצבים, ובערלה יש 20,000 עד 70,000 קצוות עצבים״. הערכות אלה עשויות לסייע לנשים, להבין את כאבי התופת שהתינוק עובר, כאשר ערלתו ניתקת מגופו.
בניסיון לאסור ברית מילה מפרקטיקה המיינסטרים, ד"ר פול מסיים באומרו ״המילה אונסת את ההנאה של הגברים״.

השפעות ארוכות טווח של טראומה מן המילה

בעוד סקר, שפורסם בכתב העת הרפואי הבינלאומי BJU עולה, ש- 546 גברים נימולים דיווחו נזק פיזי מהמילה, בנוסף נימולים חוו נזק נפשי, שהתבטא ב:
  • כעס, זעם, תחושת אובדן, בושה, ותחושה של קרבן שהושחת.
  • הערכה עצמית נמוכה, פחד, חוסר אמון, וצער.
  • קשיים ביחסים, חרדות מיניות, ודיכאון.
  • ביטוי רגשי מופחת, חוסר אמפתיה, והימנעות מאינטימיות.
  • 29% מהמשיבים, דיווחו על התמכרויות שמקלות על סבלם, (טבק, אלכוהול, סמים, מזון ו / או התמכרות מינית)". _

שפע של מחקרים מדעיים מראה, שלא רק שיש במילה נזק לטווח ארוך, בצורה רגשית והתנהגותית אצל גברים. אלא יש בו גם הרבה השפעות מזיקות על המיניות הנשית .
יש גם מחקר שהוכיח, כי לייסורי התופת של המילה, יש השפעות מזיקות על המוח של התינוקות, וכי החוקרים שגילו זאת באמצעות סריקת מוח (MRI), אוימו בפיטורין מידיים, ובתביעה משפטית.

ברית מילה: כסף, כוח, וטיפשות

אחרי הכמויות העצומות של הראיות המצביעות על הברוטליות הנפשית והרגשית שנגרמת על ידי הליך זה, מדוע בני אדם עדיין ממשיכים עם השחתת איבר המין של התינוק?!
כסף:
על יסוד ראיות של קומפולסיביות מינית מוגברת בשל ברית מילה, והעובדה כי תעשיית הפורנו מעסיקה רק גברים נימולים. סביר להניח כי תעשיית הפורנו מודעת היטב לכך, שביטול המילה תוביל לירידה חדה, בשימוש הכפייתי בפורנוגרפיה.
זהו בבירור אינטרס משמעותי שיש לתעשיית הפורנו, וזה אומר כי אלה, בשותפות עסקית עם התעשייה, יש הזדמנות להגדיל את הרווחים, על ידי שמירה או הגדלת שיעורי המילה.
עוד תעשייה עם הרבה כסף, ותמריץ לשכנע אותך כי מילה היא רעיון טוב, למרות הכמות ההולכת וגדלה של הראיות הסותרות. היא תעשיית קוסמטיקה, שמכניסה תאי ערלת התינוק לתוך קרמי פין, ומוכרות אותם במחיר במחיר יקר עד גועל.
כוח:
לאחר מחקר בארה"ב על ניסויים בשליטה מוחית ח"כ Ultra ו- Monarch תכנות בני אנוש,  שממשלת ארה"ב ערכה בשנות ה - 60, ברור שמה שמעוללים לילדים בבתי חולים, מחקה את הטכניקות שהתגלו כיעילות לשליטה על המוח האנושי. יצירת טראומה היא תנאי הכרחי לשליטה על המוח וההתנהגות, והטראומה קיצונית של המילה, מאלצת את הנפש והרגשות להתנתק זה מזה כצורך להישרדות, ומה שנותר הוא פלטפורמה עבור תכנות המחשבות והתנהגויות של הפרט.
מושגים כבדים, אכן. רעיונות אלה ייבחנו בפירוט רב יותר במאמרים בעתיד, אבל לעת עתה אנו צריכים להספיק לזרוע את הזרע במוחך.

2015: השנה של ביטול ברית המילה

בחודש ינואר 2015, מספר עמותות רפואיות בשוודיה ודנמרק, דחק להוציא את מילת הגברים אל מחוץ לחוק. לאחר שבסקר שנערך בשנת 2014, גילו כי כמעט שלושה רבעים מהדנים רוצים לאסור את ההליך.
זוהי רק ההתחלה, ככל שיותר אנשים מתוודעים אל האנטומיה של הפין האנושי, ואת חשיבותה של העורלה באהבה וזוגיות. כמו גם את ההשפעות השליליות שיש לה על חיי גברים ונשים, והמיניות בניהם, יותר מדינות יצטרפו לאיסור לבצע ברית מילה.
אם הייתי צריך לנחש, הייתי אומר שארצות הברית, תהיה אחת המדינות האחרונות שתאסור ברית מילה בשטחה. אז אם אתה גר בארה"ב או במקום אחר, ואתה רוצה להפוך את העולם לטוב יותר, השאר את ילדיך שלמים. _
מקורות מידע נוספים: