איך נוצרה הנקודה הסינגולרית?

איך נוצרה הנקודה הסינגולרית?


תרגום אוטומטי לעברית
      

יצירה ספונטנית של היקום יש מאין


תַקצִיר:

תמונת עטיפהשאלות בנוגע להיווצרות היקום ו'מה היה שם "לפני שהגיע לקיום היה עניין רב לאנושות בכל העת. כמה הצעות כבר הוצגו במהלך הגילים - בעיקר בהנחת מצב ראשוני לפני הבריאה. עם זאת, תאוריות שדורשות תנאים ראשוניים אינן נחשבות שלמות, שכן הם חסרי הסבר של מה שנוצר בתנאים כאלה. לכן אנו מציעים את התאוריה "Creatio יש מאין '(CEN), במטרה לתאר את מקורו של היקום מ'דבר' במונחי מידע. המסגרת הציעה אינה דורשת תיקונים לחוקי הפיזיקה: אלא מספקת תרחיש חדש לתהליך חניכת היקום, ומנקודה שמתמזגת עם מודלים קוסמולוגיים המדינה של האמנות. הנייר נועד לספק צעד ראשון לקראת מודל של יצירת היקום מלא יותר - מוכיח שיצירה יש מאין אינה ריאלי. התאמות, פיתוחים, ניסוחים פורמליים וניסויים נוספים נדרשים לגיבוש ותומכים בתאוריה.

מילות מפתח

  • יצירת יקום;
  • יש מאין;
  • מידע מבוסס סיביות;
  • סִימֶטרִיָה

1. הקדמה

שאלות בנוגע להיווצרות היקום ו'מה היה שם "לפני שהגיע לקיום היה עניין רב לאנושות בכל העת. הצעות רבות כבר הוצגו במהלך הגילים - בעיקר בהנחת מצב ראשוני לפני הבריאה.
נכון לעכשיו, התאוריה המקובלת ביותר המדינה של האמנות ליצירת היקום היא תיאורית המפץ הגדול החמה, וקבע כי היקום התרחב ממצב ראשוני חם וצפוף בראשיתי. תיאורית המפץ הגדול הייתה מוצלחת מאוד בcorrelating התכונות הנצפות של היקום עם חוקי הפיזיקה הבסיסיות הידועים [1]. עם זאת, תאוריה זו לא יכולה לתאר את מה שבא לפני אירוע המפץ הגדול וגם מה שקרה בזמן שבר הזעיר הראשון אחרי (זמן פלאנק) הראשוני-המפץ הגדול.
באופן כללי, כל מודל של יצירת היקום שכרוכה תנאים מוקדמים או דורש מצב ההתחלתי אינו שלם שכן הוא חסר הסבר של מה שנוצר תנאים ראשוניים אלה. לכן, אנו מאמצים את החזון של "הבזק של היקום מופיע מכלום" [2], בהנחת שהשלב ההתחלתי של היקום שומר עם "העיקרון של בורות", וכי "ייחוד הוא לידיעה אולטימטיבית, ולכן צריך להיות לגמרי נטול מידע "[3].
רק כמה תאוריות הוצעו בהתאם לקו מחשבה זה. Vilenkin הציע תרחיש הקוסמולוגי להיווצרות היקום מ" שום דבר "(דבריו של המחבר) [4, 5]. התרחיש המוצע אינטראקציה הכבידתית ומשנה שדות, ומדינת ואקום סימטרית שיש צפיפות אנרגיה שונה מאפס. לכן, המצב ההתחלתי אינו, למעשה, מייצג כלום. "מוחלט, טהור, עבודה נוספת - על ידי טריון, הציעה שהיקום שלנו נוצר באופן ספונטני מדבר ("יש מאין") כ" תנודות קוונטיות של כמה ואקום אמיתי קיימים מראש, או מצב של האין "[2, 6]. בעקבות קו מחשבה זה, היקום היא תנודות של הוואקום במובן של תורת השדות הקוונטית. לכן, המצב ההתחלתי הוא לא רכוש-פחות, וזה דורש הסבר כיצד תנודות יכולות להתפתח מ'האין '. באותו אופן, גם תאוריות שתומכים בצמיחתו של היקום על ידי מינהור קוונטים [7], מואקום בקוונטי קוסמולוגיה או מואקום perturbative המחרוזת [[8], [9], [10]  ו[  11]] נתקל במגבלות שהוזכרו לעיל.
כדי להתגבר על ליקויים אלה, אנו מציעים תאוריה חדשה, 'Creatio יש מאין' (CEN), במטרה לתאר את מקורו של היקום מ'דבר 'במונחי מידע.
הרעיון של מידע מבוסס קצת בליבה של התפתחות היקום הוא לא חדש. מגמה זו מצביעה על כך שהעולם הפיזי "עשוי ממידע, עם אנרגיה וחומר כנלווה" [12]. בהתאם לכך, מידע מעורר "כל זה - כל חלקיק, בכל תחום של כוח, אפילו רצף המרחב-זמן עצמו" [13]. לכן, מה שאנחנו מכנים מציאות, "מתעורר בניתוח שעבר מהפוזות של כן ולא על שאלות" [13]. Vedral, על אותו הקו, טען כי מידע הוא אבן הבניין שממנו כל מה שנבנה ושכל תופעות הטבע יכולות להיות מוסברות במונחי מידע [14]. מידע, הוא טוען, הוא הישות המתאימה רק שבצריכה להיות מבוססת על התאוריה הסופית של כל דבר.
בעבודה זו אנו נוספים לפרט את המושגים האלה, ולהראות כיצד מבוסס קצת מידע, ממדים, כוחות וdynamicity יכולים להתפתח ממצב מידע "null". CEN אינו דורש כל תיקונים לחוקי הפיזיקה: הוא כולל תרחיש חדש לאירוע חניכת היקום, ומנקודה שמתמזג עם מודלים קוסמולוגיים המדינה של האמנות.
הנייר נועד לספק צעד ראשון לקראת מודל של יצירת היקום מלא יותר - ביטול הדרישה לתנאים מוקדמים.הדגש של הנייר ומטרתה העיקרית הוא להוכיח כיצד יצירת היקום יכולה להתרחש יש מאין במונחי מידע.התאמות, פיתוחים, ניסוחים פורמליים וניסויים נוספים נדרשים לגיבוש ותומכים בתאוריה, ואינם בהיקף של מאמר זה.

2. Creatio יש מאין

כדי להסביר את התאוריה הציעה, CEN, אנו מתארים מפת מסלול סכמטי מורכבת משתי שורות "תנועה". השורה הראשונה כוללת את זרם המפץ הגדול-של מחקר והשני מציג את תיאורית CEN (ראה איור באיור. 1). תיאורית המפץ הגדול מתחילה ממצב לא ידוע ואחריו "ביג-קראנץ '- מצב ראשוני חם וצפוף. CEN, לעומת זאת, מניח ייזום במצב של 'דבר' שהפך לאחר מכן ל'מידע 'עקב הפסקה ספונטנית סימטריה (SSB). בעקבות ההיווצרות של מידע, ועל מנת להסביר את הצעדים נוספים בתהליך יצירת היקום, אנו מציגים שתי חלופות לשילוב CEN עם תיאורית המפץ הגדול. על פי האפשרות הראשונה (למזג נקודה), CEN מאגד את תיאורית המפץ הגדול באמצעות המרה של מידע לאנרגיה. לחלופין, התיאוריות להתמזג בשלב ב ', עם התוספת של שלב נוסף בCEN, שבו כוחות ולצאת באופן טבעי dynamicity מהמצב של' מידע '. לאחר אחת מנקודתי המיזוג, היקום ממשיך הפיתוח שלה בהתאם לתיאורית המפץ הגדול.
מפת מסלול סכמטי של תיאורית המפץ הגדול ותיאורית CEN.  הכחול ...
תְאֵנָה. 1.
מפת מסלול סכמטי של תיאורית המפץ הגדול ותיאורית CEN. הזמן-הקו הכחול מייצג אבן דרך עיקרית לטפל על ידי תיאורית המפץ הגדול, והקו הירוק מייצג את אלה של תיאורית CEN. מפרקי A ו- B נקודה את נקודות מיזוג חלופיות. (לפרשנות של אזכור של הצבע באגדת נתון זה, הקורא מופנה לגרסת האינטרנט של מאמר זה.)
בסעיפים הבאים נפרט את תיאורית CEN ולסקור אבן דרך העיקרית שלה.

2.1. בהתחלה

על פי התאוריה הציעה חדש, CEN, בהתחלה היה שום דבר - שום חומר, אין אנרגיה, אין מקום ואין זמן.מצב זה היה סימטרי באופן מלא ללא אנטרופיה. לכן, מצב ראשוני זה היה לכאורה סטטי, ללא מניע לשינוי.
במונחים של מידע, 'שום דבר' הוא שווה ערך למספר אינסופי של ביטול מידע אלמנטים (ניז) בו זמנית - אלמנטי מידע שבו זמנית ומבטלים זה את זה קיים שיתוף. כל אלמנט כזה מייצג גם בן - קיומו של משהו, או הביטול של קיום ש, לא לרווחתה. במונחי מידע, ניז כזה דומה לרעיון של "חתיכות". לנוחיותכם, אנו משתמשים במונח זה בכל הנייר, תוך ציון שמו של רכיב המידע שמייצג קיום כקצת + והאחד שמייצג לא-קיום כbit-. מספר הביטים של כל אחד מסוגים הוא אינסופי. כל ביט + אלמנט יכול בו זמנית עם כל אלמנט bit- קיים שיתוף, או באופן שקול, יכול להתקיים עם כל האלמנטים bit- עם הסתברות שווה, ולהיפך. כדי להמחיש את הרעיון לעיל, מספר אינסופי של בו-זמני, שיתוף הקיים, קצת + אלמנטים ואלמנטי bit- מומחשים באיור. 2.
"שום דבר לא" במונחי מידע.  במונחים של מידע, 'שום דבר' הוא שווה ערך ...
תְאֵנָה. 2.
"שום דבר לא" במונחי מידע. במונחים של מידע, 'שום דבר' הוא שווה ערך למספר אינסופי של ניז בו זמנית. החצים מקווקוים מסמלים יחסים דו-קיום אפשריים בין + קצת וזוגות bit-.

2.2. היצירה של מידע

דו-הקיום של אלמנטים שמבטלים ההפך נובע צורך התאמה בתוך מצבור של ניז בו זמנית. כל משחק ספציפי של ניז ההפוך ישפיע משחקים אחרים, על ידי הפחתת הערכה של אפשרויות התאמה זמינות.בהנחת כמות אינסופית של ניז מכל סוג, כל קבוצה של אלמנטים מאותו הסוג נשארת שווה בתוספת האפשרית של כמה אלמנטים אחרים. אלמנטים נוספים שעלולים להיות אלה גם דורשים התאמה, אשר יכול להתבצע בתבניות שונות, למשל על ידי התאמה לדו"ח מודיעין אמריקאי מול פוטנציאל נוסף בהתאמה של האו"ם, או על ידי החלפת NIE הפוך כבר מותאם. לכן, ניז הפוטנציאלי נוסף יכול לגרום להפסקת סימטריה ספונטנית (SSB) - על ידי שינוי הסדר ההתאמה של ניז האחר שהם מתאימים לאלמנטים אחרים, מחדש גורם לשינויים נוספים, וכו '
התיאור לעיל הוא בקנה אחד עם התיאור של SSB בספרות. ראשון, השבירה בפועל יכולה לקרות רק אם כמה גורמים סיבתי לא סימטריים, כגון הפרעות או תנודות אקראיות הציגו את המודל [15]. במודל שלנו ניז הפוטנציאלי נוסף לגרום SSB על ידי החדרת תנודות אקראיות פוטנציאליות. שנית, ב" אין תנאי שפה "קוסמולוגיה, מועדף על ידי כמה הקוסמולוגים מודרניים, אין גם מידע בתנאים הראשוניים - כי הם לגמרי [סימטריים 16], ולכן כל המידע חייב להתעורר באמצעות שבירת סימטריה [17].
בשל הפסקת הסימטריה הספונטנית, מערכות יחסים חדשים בין ניז נוצרות. הדוגמא הפשוטה ביותר היא ההיווצרות של זוגות חדשים של ניז ההפוך. דוגמאות אחרות יכולות להיות מורכבות יותר, למשל, כאשר כל רכיב קשור ליותר מאדם אחד ניז עם הסתברויות יחסי (או משקולות) סכום שעד 100%, כפי שמודגםבאיור. 3. אנחנו שם לכל קבוצה נפרדת כזה של ניז כ" infoelement, "שילוב של המילים" מידע "ו" אלמנט ".
היווצרות מידע כתוצאה מהפסקת סימטריה ספונטנית.  כל אלמנט ...
תְאֵנָה. 3.
היווצרות מידע כתוצאה מהפסקת סימטריה ספונטנית. כל רכיב קשור ליותר מאדם אחד כדי לסכל מידע אלמנטים בהסתברויות יחסי שתסכמנה עד 100%. בחלק ב ', לדוגמא, שתי (+ קצת, bit-) זוגות מחדש בכך שכל אלמנט bit- קשור (שיתוף קיים) לכל אחד מקצת + אלמנטים עם הסתברות שווה של 50%, וכל אחד מקצת + אלמנטים קשורים לאלמנטי bit- באופן דומה. חלקי A ו- C מייצגים דוגמאות נוספות למבני infoelement אפשריים.
אפשר לטעון כי חלק infoelements שנוצר כתוצאה מSSB הראשוני לא היו בהכרח סימטרי, כפי שמודגםבאיור. 4. באופן כללי, הוא טען שחוסר סימטריה ניתן הביא רק מסימטריה קודמת [18]. עם זאת, כאשר SSB נגרמת על ידי תנודות, עדיין יכולות להיות הביאו מערכות סימטריות - בשל הטענות הבאות: ראשון, כאשר ביטול ההפרעות אקראיות, הפתרון "השבור הסימטרי 'כולל סט של מדינות קרקע מנוונות, שכל אחד מן שובר סימטריה אבל כולן יחד לשמר אותו; ושנייה, אם ניקח בחשבון ההפרעות אקראיות, ואז "אין סימטריה ב" היא כבר לא נכון [15]. שים לב שinfoelements סימטרי גם את האיזון - שכן חלק מניז מותאמים לניז מולם בהסתברות מצטברת של פחות מ -100%. מסיבה זו, infoelements סימטרי כזה "נוטה" כדי לשנות, כדי להשלים אותם "קצוות".
דוגמאות לinfoelements סימטרי ובלתי מאוזן.  infoelements כמה ...
תְאֵנָה. 4.
דוגמאות לinfoelements סימטרי ובלתי מאוזן. חלק infoelements שנוצר כתוצאה מSSB הראשוני לא היו בהכרח סימטרי, לדוגמא: (1) אין כמו NIE (חלק א); (2) infoelement עם מוזר-מספר ניז (חלק ב); או infoelement פחות סימטרי (חלק ג).
הארגונים החדשים של ניז מייצגים מידע. לכן, SSB הוא למעשה הסיבה ליצירת מידע.
בנוסף, הוא יכול לציין כי בשל התהליך שתואר לעיל, כל אחד מinfoelements, נבע מSSB, מורכב חוקים הפנימיים משלו של ארגון. לדוגמא, הארגון של ניז ב'infoelement # 3 '(. איור 3) שמפליל האלמנטים' הפינה 'קשורים רק לשני אלמנטים אחרים בהסתברות של 50%; אלמנטי 'פנימית-מסגרת' קשורים לשלושה גורמים אחרים בהסתברויות של 25%, 25% ו -50%; והאלמנטים 'פנימיים' קשורים לארבעה יסודות אחרים בהסתברות של 25% כל אחד. בנוסף, יש גם מערכות יחסים בין תורת היחסות כל סוג של infoelements. לדוגמא, זה יכול להיות מצויינים כי יש לי האלמנטים 'מסגרת' של infoelement 2 # יחסים "חזקים" לכל אחד אחר בהשוואה לאלו של infoelement 3 #.
שים לב שההפרדה בין infoelements לא יכולה להיות ברורה-לחתוך כפי שהוצגה בדוגמאות לעיל(תאנים. 3 ו4). ניז של כמה infoelements עשוי להיות קשור גם ל" חיצוני "ניז (ששייך לinfoelements האחר) בהסתברויות נמוכות מאוד, ובמקרה זה" לא אידיאלי ", הפרדה היא רק קירוב. מצב זה דומה לשיר הושמע ברדיו - השיר נראה נפרד עבורנו למרות שאנחנו שומעים כמה רעשי רקע גם כן. אחרי שאמר את זה, לפשטות בלבד, וללא הגבלת התאוריה המוצעת, אנו נמשיך מתייחסים לinfoelements כנתחי מידע אך ורק נפרדים.
בנוסף להיווצרות הפרדה וארגון, SSB אחראי גם ליצירה של ממדים. לדוגמא, באיור. 3, infoelement # 3 וinfoelement 2 # יכול להיות גם להתפרש כתרכובות מידע דו-ממדיות, ואילו infoelement # 1 יכול להתפרש כמתחם מידע חד-ממדי. שימו לב כי בדוגמא זו, אין משמעות לinfoelements עם שלוש או יותר ממדים (למשל, 'קובייה' תלת-ממדית של מספר שווה של bit- וקצת + אלמנטים יכולה להיות מיוצגת בדוגמא זו כקובייה "שיטחה" עם שני ממדים).

2.3. אפשרות אינטגרציה - המרה של מידע לאנרגיה

בשלב זה (למזג נקודה באיור. 1), בעקבות ההיווצרות של מידע, אנו מציגים אפשרות לשילוב CEN עם תיאורית המפץ הגדול. אנו מסתמכים על הרעיון שהמידע ואנרגיה קשורים באופן הדוק [12, 19], ומידע שיכול אפילו להיות מומר לאנרגיה [20]. לוקח מושגים אלה צעד אחד קדימה, אם מידע הוא צורה של אנרגיה, אז CEN מספק הסבר למצב הראשוני ומגזר הזמן הראשוני ביותר של המפץ הגדול, כמו פרץ אנרגיה שהצית 'יש מאין'. מהשלב הזה של יצירת אנרגיה, היקום ממשיך לפתח בהתאם למודל המפץ הגדול המשותף (אנרגיה מומרת לחלקיקים תת-אטומיים שונים, וכן הלאה).
יש התאוריה החדשה הציעה את היתרונות הבאים על רעיון הייחודיות-המפץ הגדול: ראשון, היא אינה דורשת הסבר מה בא לפני ומה גרם למצב ההתחלתי של ייחודיות; ושנית, היא אינה דורשת כל תנאי ראשוני (למשל, את קיומו של חומר מעובה או אנרגיה).

2.4. אפשרות ב 'אינטגרציה - הופעתם של כוחות, אנרגיה וdynamicity

באופציה ב 'אנו מציגים שלב נוסף בCEN, שבו כוחות ולצאת באופן טבעי dynamicity מהמצב של' מידע '. כדי להקל על הדיון, מנקודה זו ואילך, אנו מתייחסים למצבור של כל ניז ומערכות היחסים שלהם כ'פלטפורמת היקום "- הישות הבסיסית ביותר שממנו היקום, כפי שאנו מכירים אותו, התפתח.
לאחר SSB הראשון, הראשוני, הנוכחות המתמדת של ניז פוטנציאלי נוסף ברציפות גורמת לשינויי מידע ומייצרת SSBs נוסף, כל אחד משפיע על כל מערכות היחסים בין ניז או כמה. ניז פוטנציאלי נוסף אלה להפר את איזון המידע, גורם לשינויי מידע. שינויים מתבצעים על בסיס "השאיפה" של כל NIE להגיע התאמה מלאה עם ניז ההפוך. מנגנון זה הוא המקור dynamicity בפלטפורמת היקום, וחוקי dynamicity מבוססים על שאיפת איזון NIE לעיל. המתמטיקה של dynamicity המדויק בפלטפורמת היקום היא מעבר להיקף של מאמר זה.
אפשר לשקול את יחסי התאמה בין ניז ככוחות הפועלים על ניז (כדי לשמור על המשחק שלהם). על פי תיאור זה, יש כל NIE אנרגיה פוטנציאלית, שנקבעה על ידי 'העמדה' של דו"ח המודיעין האמריקאי ביחס כלומר, המבנה של מערכות יחסים לניז האחר שלה. כאשר המידע משתנה עקב ניז פוטנציאלי נוסף, השינויים הללו הם בהתאם לשדות הכוח הנוכחיים. במילים אחרות, כאשר שינויים מתרחשים, כוחות החיבור בין ניז באים לידי ביטוי, בעוצמה יחסית להסתברות היחסים. לדוגמא, באיור. 3 החיבורים של Infoelement # 2 חלשים (בהסתברויות נמוכות יותר) מאלו של Infoelement # 1, ולכן Infoelement # 2 נוטים להתפרק בקלות רבה יותר בשל ניז פוטנציאלי נוסף או SSBs נוסף. נטיית ההתאמה בין ניז לכן המקור של כוחות בפלטפורמת היקום.
הופעתם של כוחות וdynamicity להסביר את מקור האנרגיה ביקום. בעקבות שלב זה, CEN והמפץ הגדול יכולים לשלב (למזג נקודה ב 'באיור. 1), והיקום ממשיך להתפתח על פי תיאורית המפץ הגדול.

2.4.1. היקום כמכונה עצמית נרגשת

מנקודת מבט פילוסופית, אנו יכולים להעלות על הדעת פלטפורמת היקום כמכונה עצמית נרגשת כדלקמן.אנו יכולים להתייחס לחוקי dynamicity בפלטפורמת היקום כ'קוד של היקום "או" הקוד של הטבע. "בהתחלה, המכונה היקום ההיפותטית הציתה עצמית מ'שום דבר '. בשלבים הבאים, זה מחזיק "בכל פעם שמצב הנוכחי (מידע) היקום, שמתמצת את ההסתברויות של ההסדר הבא. קלט של ניז פוטנציאלי נוסף מפעיל את 'הקריאה' של הקוד של היקום / הטבע. כתוצאה מכך, את הקוד מבוצע, שינויים 'מחושבים' ויישמו - במונחים של מערכות יחסים חדשים בין ניז, וכתוצאה מכך "היציאות" המכונה מדינת היקום הבאה (מידע).

3. ראיות ותמיכה

חלק זה מציג ראיות וניסויים התומכים בתחזיות של גופי התקינה. חלק מתופעות התמיכה לא נחזה על ידי כל תאוריה אחרת בפיסיקה, ולכן הדגשת החשיבות של CEN.
CEN נתמך על ידי החוקים הנוכחיים של פיסיקה, כמו גם על ידי ניסויי המדינה של האמנות בדרכים הבאות:
1.
החוק השני של תרמודינמיקה. לדברי CEN, כל שינוי ביקום הוא תוצאה של ירידת סימטריה. רעיון זה נתמך על ידי החוק השני של תרמודינמיקה, לפיה האנטרופיה של מערכת מבודדת לא יורדת, בגלל מערכות מבודדות באופן ספונטני להתפתח לכיוון שיווי משקל תרמודינמי - המדינה של אנטרופיה המקסימלי.
2.
חלקיקים וירטואליים בחלל ריק. על פי אלקטרודינמיקה קוונטית (QED) וכרומודינמיקה קוונטית (QCD), זוגות חלקיקים וירטואליים ממשיכים להיות יצרו והשמידו בוואקום. יכולים להתגלות חלקיקים וירטואליים אלה בכמה ניסויים, למשל, בעת ביצוע שתי צלחות מתכת בלתי טעונות בוואקום (אפקט קזימיר).
תופעה זו שנחזתה על ידי גופי תקינה. למעשה, CEN הוא התאוריה היחידה שחוזה את המנגנון האחראי לתופעה זו מדויק. במונחי CEN, חלקיקים הווירטואליים אלה המכונים "גורמים פוטנציאליים נוספים" המופיעים מ'דבר 'ולבטל אחד את השני (ראה סעיף 2.2). שים לב כי למרותבסעיף 2.2 אלמנטים פוטנציאליים נוספים מוצגים כ'ביטים, "אותו המנגנון מאפשר גם את המראה של תרכובות קצת ביטול, כמו זוגות חלקיקים וירטואליים. זהו תהליך נפרד בCEN שקורה על בסיס קבוע, ובכל מקום בחלל.
יתר על כן, על פי CEN, אלמנטים פוטנציאליים נוספים שימשו כגורמים לשינויים ביקום. רעיון זה נתמך על ידי ניסויים שבהם חלקיקים וירטואליים לשמש כגורמים לתהליכים פיזיים. לדוגמא, β-ריקבון (שבניטרונים דועך לפרוטון, אלקטרון, ואנטי-נייטרינו) מתבצע באמצעות-בוזון W וירטואלי (מתווך). למעשה, כאמור ב[ 21], רוב תהליכי החלקיקים מתווכים על ידי חלקיקים וירטואלי מובילים.
3.
עניין ואנטי חומר. קיומו של חומר ואנטי חומר הוא רכוש מובנה בCEN. לדברי CEN, היקום נוצר על ידי חתיכות ואנטי-ביטים, או חלקיקים והאנטי-חלקיקים (ראה לעיל). בנוסף, infoelements הראשון יכול לייצג מידע ואנטי-מידע (קיומו של 'משהו' ואי קיומו של 'משהו' זה).
CEN גם מנבא את היצירה של חומר ואנטי חומר מהוואקום באופן הבא. לדברי CEN, חומר ואנטי חומר יכול להיות מקור כזוגות חלקיקים וירטואליים (שעלול להיות גורמים נוספים), ולהיות "אמיתי" בשל זיקתם למידע ביקום, על ידי גרימת הפסקת סימטריה. רעיון זה של חומר ואנטי חומר מיצירת הוואקום נתמך על ידי ניסויים. לדוגמא, העבודה ב[ 22] מראה כיצד אפשר ליצור חומר ואנטי חומר מהוואקום באמצעות קרן אלקטרונים בעלי אנרגיה גבוהה בשילוב עם דופק לייזר אינטנסיבי.
CEN יכול גם לספק הסבר לעניין הנצפה והסימטריה אנטי-חומר (העודף של חומר הבאריוני על חומר antibaryonic) באופן הבא. ראשית, CEN מאפשר מספר בלתי שווה של חלקיקים לעומת אנטי-חלקיקים במצב הראשוני של היקום (המדינה לאחר SSB הראשון). שנית, גם אם היקום התחיל עם כמויות שווה של חומר ואנטי חומר, בכל עת לאחר מכן, אלמנט שעלול נוסף (במקרה זה-חלקיקים) יכול גם לבטל אנטי-חלקיק או להצטרף למידע ביקום - בשני מקרים שעזבו את היקום עם כמויות שווה של חומר הבאריוני וantibaryonic. בעיקרון, התהליכים של שני הביטול והתוספת של חלקיקים / antiparticles ומהיקום הוא סימטריים (צריך להיות כרוך גם עניין ואנטי חומר בהסתברות שווה). עם זאת, בתקופה מוגבלת בזמן (בניגוד לאינסוף), יש שאינה אפס הסתברות למספר שווה של nullifications ותוספות של אנטי-חומר לעומת עניין - מה שיכול לגרום לכמות ניכרת של חומר אנטי-חומר על ביקום.
בנוסף, ניסויים מראים כי העודף של בריונים על antibaryons, הידוע בשם "מספר הבריוני, 'הוא קבוע. לדברי CEN, מספר זה יכול להשתנות באופן שולי בזמן, אבל שינוי זה לא סביר שכן יש הסתברות שווה של ביטול עניין ואנטי חומר ובנוסף. לכן, בפועל, המספר הבריוני צריך להיות קבוע יחסית (שינויים קלים לא יהיו מורגש ביקום).
4.
סימטריה ביקום. באופן כללי, CEN צופה סימטריה הגלומה ביקום, שבמקרים מסוימים יכול לשבור באופן ספונטני. מספר רב של תופעות להפגין סימטריה עצומה ביקום, ומספר רב של תהליכים פיזיים כרוך בהפסקות סימטריה. למעשה, "כל הפיזיקה של חלקיקים יסודיים, מסתמכת במידה רבה על הרעיונות של סימטריה וסימטריה שבורה" [23].
5.
השפעות שאינן מקומיות. ניסויים במכניקת קוונטים להוכיח את קיומו של השפעות לא-מקומיות בחלקיקים ומערכות, למשל בשל הסתבכות חלקיקים [24]. CEN כולל מנגנון מובנה להשפעות שאינן מקומיות, ולכן תומך בניסויים אלה. לדברי CEN, כל הנתונים ביקום הוא קשורים ויכולים להיות מושפעים מכל שינוי של מידע. SSBs, למשל, יכול לשנות את המאזן (מבנה) של כמה infoelements המנותק באותו הזמן.
בנוסף לראיות וניסויים התומכים בתחזיות של גופי התקינה לעיל, יש גם שיקול תיאורטי שמעדיף CEN על יצירת תאוריות יקום אחרות, ובמיוחד על מצב היקום הראשוני שנגרם לתיאורית המפץ הגדול. CEN מציג מודל הרבה יותר פשוט למצב ההתחלתי של היקום בשל הסיבות הבאות: (1) היא התאוריה היחידה שאינו דורשת כל מדינה ראשונית קודמת; ו- (2) היא אינה דורשת שלב אינפלציה. לכן, על פי גיוסו של אוקאם - CEN היא תאוריה הולמת יותר לאירוע היווצרות היקום הראשוני מתאורית המפץ הגדול שמניחה מדינה חמה וצפופה קדמונית ראשונית - עם מקור לא ידוע.

4. דיון ועבודה בעתיד

מאמר זה מציג מודל ליצירת היקום "יש מאין". היתרון העיקרי של התאוריה המוצעת הוא שזה לא דורש שום הסברים של הפיזיקה לפני ליצירת היקום. זרם זה של מחקר יכול גם לספק הסבר לכמה תופעות בלתי מוסברות, כגון החוק השני של תרמודינמיקה, קיומם של חלקיקים וירטואליים בואקום, המקור של סימטריה ביקום, האבולוציה של חומר ואנטי חומר, ואי השפעות מקומיות במכניקת קוונטים.
הנייר מספק צעד ראשון לקראת מודל מלא יותר של יצירת היקום - מוכיח שיצירה יש מאין אינו ריאלי.התאמות, פיתוחים, ניסוחים פורמליים וניסויים נוספים נדרשים לגיבוש ותומכים בתאוריה. שניים מפיתוחים כאלה כוללים: (1) גיבוש המתמטיקה של חוקי dynamicity בפלטפורמת היקום; ו- (2) דוגמנות מנגנונים ספציפיים אחראים להתפתחות של תופעות שנצפו ביקום, ובחיים בפרט עצמו. מחקר עתידי כזה יכול להדגים כיצד ומורכב תופעות בלתי צפויות יכולות להיות שנוצרו מקבוצה קטנה של כללים, ואיך אפשר לדמות את החיים דינמיים ותהליכים חישוביים אחרים מכמות קטנה של מידע ראשוני. כיוונים אפשריים למחקר עתידי כאלה עשויים להיות מבוססים על הגילוי של מבני מידע שלשמור על מאפיינים 'חיים' כמו 'הישרדות', 'צמיחה' ושכפול 'בשינויים ביקום; או המייצג את ההתפתחות של מידע ביקום או כמקרה מורחב של אוטומט תאי, או כפי שרשת נוירון מלאכותית.

אזכור

מחבר מקביל. .
© כל הזכויות שמורות 2013 המחברים. פורסם על ידי אלסביר